Πολύτιμο τρίποντο πήρε η ομάδα μας χθες κόντρα στην ομάδα της Πλατανιάς και πλέον είναι πολύ δύσκολο να χάσουμε την τέταρτη θέση, καθώς απέχουμε από την Πλατανιά 7 βαθμούς.

Το γκολ σημειώθηκε στο τελευταίο λεπτό του 1ου ημιχρόνου, όταν μετά από φάουλ που εκτέλεσε ο αρχηγός, Μιχάλης Χαλιάσος, ο τερματοφύλακας έχασε την μπάλα στην διεκδίκηση και ο Βαγγελής από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας έχασε πάρα πολλές ευκαιρίες για να τελειώσει το παιχνίδι, η Πλατανιά έπαιζε και με 10 παίχτες όταν αποβλήθηκε για αντικανονική ενέργεια ο Ντόβας στο 57ο λεπτό. Το παιχνίδι τελικά έληξε με σκορ 0-1 και η ομάδα μας με αυτην την νίκη έφτασε τους 56 βαθμούς και εξακολουθεί να βρίσκεται στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Επόμενος αγώνας, εντός έδρας με την ομάδα του Επισκοπικού την Κυριακή που μας έρχεται και ωρα 16:30 μμ.