Προπαίδων

YOU WILL NEVER WALK ALONE, για τους παιχταράδες μας στην προπαίδων. Στον τελευταίο αγώνα της σεζόν με τον δεύτερο Αστέρα Ιωαννίνων βρέθηκαν να χάνουν 1-4 στο ημίχρονο, αλλά μπαίνοντας δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο και κλείνοντας τον αντίπαλο στα καρέ του, παραλίγο να κάνουν την ανατροπή με επιμέρους σκορ 3-1 και 3 δοκάρια!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.

Η ακαδημία προπαίδων σε στιγμιότυπα από τον αγώνα με τους ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β (2-1). Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την μαχητικότητά τους, σημειωτέων ότι είχανε και 5 δοκάρια!

Η ακαδημία των Προπαίδων σε στιγμιότυπα από τον αγώνα με τον ΠΑΣ Μετσοβο.

Η ακαδημία προπαίδων της ομάδας μας νίκησε 4-2 στον πρωινό αγώνα.  Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά.

Το Σάββατο και ώρα 13:30 μμ, οι μικροί μας γνώριζαν την ήττα από την ομάδα τους Τίγρεις.

Ο αγώνας έγινε στο Παραλίμνιο για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων του Β ομίλου. Τα παιδιά έχουν μαζέψει σε 13 αγώνες 9 βαθμούς και η δουλειά μας συνεχίζετε για να μπορέσουν κάποια στιγμή να αγωνιστούν στην μεγάλη ομάδα αλλά και να αναδειχτεί το ταλέντο τους.